I drugi poraz Podravke u Moskvi

Nakon što su jučer poražene s 30:26, danas je ekipa iz Koprivnice doživjela još uvjerljiviji poraz 36:20
26092020_podravka_borussia_34-1-scaled RK Podravka

Rukometašice Podravka Vegete izgubile su i drugu utakmicu dvostrukog programa protiv moskovskog CSKA u B skupini Lige prvakinja. Nakon što su jučer poražene s 30:26, danas je ekipa iz Koprivnice doživjela još uvjerljiviji poraz 36:20.

CSKA su do desete pobjede predvodile Darija Dimitrieva sa šest, te Antonina Skorobogatčenko i Sara Ristovska s po četiri gola. Kod Podravke najefikasnije su bile Lamprini Tsakalo sa sedam, te Dijana Mugoša s tri gola. Treba spomenuti kako je u posljednjim minutama prvog poluvremena iz igre izašla Dejana Milosavljević zbog ozljede prsta, a igračice Podravka Vegete su cijelo drugo poluvrijeme igrale bez organizatorice igre koja je ujedno i drugi strijelac Lige prvakinja i vrlo bitna karika Podravkinog napada i obrane

CSKA je ovom pobjedom preuzeo vodstvo na ljestvici s 21 bodom, Györ je drugi s bodom manje, dok je Podravka posljednja s dva boda iz 11 susreta.