Hat-trick Borne Delača za pobjedu TOP-a

Golijada u Kerestincu na stranu domaćeg TOP-a, koji je Strmec porazio s 4:1
WhatsApp Image 2019-09-29 at 20.51.51

Na krilima raspoloženog Borne Delača TOP je u Kerestincu došao do uvjerljive pobjede nad Strmcom iz Bedenice. Sastav iz Kerestinca slavio je s 4:1, a prvo ime susreta bio je trostruki strijelac Borna Delač.

Da će to biti njegov dan mladi Delač nagovješćuje u šestoj minuti kada je po prvi puta zatresao mrežu gostiju iz Bedenice. Otvorila se utakmica nakon toga, nizale su se šanse, no do odlaska na odmor mreže su mirovale, da bi u 58. Delač povisio na 2:0.

Sedam minuta kasnije domaćini lome utakmicu i zgoditkom Pagadura imaju vodstvo od 3:0. Strmec preko Bedekovića u 77. dolazi do počasnog zgoditka, da bi prvo ime susreta Borna Delač trećim pogotkom u 88. minuti zaključio sjajnu predstavu domaće momčadi.