Rudeš - Hajduk 0-2

Hajduk rutinski preko Rudeša do nove pobjede

Nakon ispadanja iz Konferencijske lige u četvrtak od PAOK-a Hajduk se može u potpunosti posvetiti samo prvenstvu, a tu ozbiljnost je i pokazao protiv "fenjeraša" Rudeša
Zagreb: Rudeš i Hajduk sastali se u 5. kolu SuperSport HNL-a Luka Stanzl/PIXSELL

Nogometaši Hajduka zadržali su stopostotni učinak u SuperSport HNL-u i nakon svog četvrtog nastupa svladavši u susretu 5. kola kao gosti u Kranjčevićevoj ulici Rudeš s 2-0. Oba pogotka postignuta su u prvih 15 minuta, prvog je zabio Marko Livaja (4), a drugog Dario Melnjak (15).

Nakon ispadanja iz Konferencijske lige u četvrtak od PAOK-a Hajduk se može u potpunosti posvetiti samo prvenstvu, a tu ozbiljnost je i pokazao protiv fenjeraša Rudeša.

U 4. minuti Dolček je prošao po desnom boku i poslao prizemnu loptu za Livaju koji je u srcu kaznenog prostora “okrenuo” svog čuvara i potom mirno matirao Kralja. Pitanje pobjednika bilo je riješeno već u 15. minuti kada je Livaja lucidnom loptom iza leđa trojice obrambenih igrača Rudeša proigrao Melnjaka koji je utrčao u kazneni prostor i rutinski svladao domaćeg vratara.