Gradečka Sloboda slavila u Žabnici

Gosti iz Gradeca u Žabnici su slavili s 3:1
WhatsApp Image 2019-09-22 at 23.16.52

Nogometaši Slobode s gostovanja u Žabnici donose tri boda nakon sigurne pobjede od 3:1. Bila je to utakmica u kojoj su gosti bili bolji takmac tijekom svih devedeset minuta, te kući odlaze zadovoljniji nakon osvojenih bodova, dok je pred Žabnicom koja nakon tri kola nema niti jednog boda, zadatak što bržeg preslagivanja za nastavak sezone.

Sloboda je povela u 17. minuti preko Žlebaka, dok je Vodopija tik pred odlazak na odmor podebljao prednost. Žabnica u 64. minuti smanjuje pogotkom iz kaznenog udarca, kojeg je realizirao Bartol. Strpljivost gostiju se isplatila jer preko Škrinjara dolaze do trećeg pogotka, kojim su definitivno riješili pitanje pobjednika.

Osim za bodove, utakmica je igrana i u humanitarne svrhe, jer i Nogometni klub Žabnica odlučio se uključiti za prikupljanje pomoći za obitelj Slunjski, koja je krajem kolovoza ostala bez doma, pa je tako cjelokupan prihod s utakmice doniran njima.