Treća pobjeda u pripremnom razdoblju

Gorica uvjerljiva protiv Lokomotive. Vinko Skrbin skrenuo pažnju lijepim golom

Nogometaši Gorice u subotnjoj matineji na Gradskom stadionu s 3:0 svladali su Lokomotivu
DSC_0223

Nogometaši Gorice u subotnjoj matineji na Gradskom stadionu s 3:0 svladali su Lokomotivu. Treća je to pripremna utakmica goričkog prvoligaša, koji je i u prethodna dva susreta zabilježio pobjede (Hebar, Triglav).

Po izuzetno teškom vremenu za igru Goričani su uvjerljivo porazili prvoligaša s Kajzerice, koji u nastavku susreta nije uspio doći ni do počasnog zgoditka iz kaznenog udarca. Vinko Srbin u 15. minuti lijepim golom je doveo Goricu u vodstvo, na 2:0 u sudačkoj nadoknadi prvog dijela strijelac je bio Mario Matković, da bi u 47. konačnih 3:0 postavio Caio Da Cruz.

-Zadovoljan sam utakmicom i pristupom. Veseli me što dečki naporno i jako rade, a to su pokazali danas po izuzetno teškom vremenu- prokomentirao je utakmicu gorički trener Rajko Vidović.

Novu provjeru Gorica ima 17. srpnja protiv Sesveta.