Gol Brozovića i asistencija Perišića za pobjedu Intera

Inter je u gostima kod Spezije slavio s 3:1
Zagreb: Hrvatska ugostila Švedsku u 3. kolu Lige nacija Marko Prpić/PIXSELL

Hrvatski reprezentativni veznjak Marcelo Brozović bio je strijelac prvog gola, dok je drugi naš reprezentativac Ivan Perišić bio asistent za drugi pogodak Intera iz Milana u 3-1 gostujućoj pobjedi protiv Spezije u prvom susretu 33. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Brozović je doveo “crno-plave” u vodstvo u 31. minuti svojim prvim ovosezonskim prvenstvenim golom, snažnim udarcem s 20-ak metara nakon što mu je loptu glavom spustio D’Ambrosio. Perišić je u 73. minuti ubacio s lijevog krila, a Lautaro Martinez je spretno reagirao te s 10-ak metara skrenuo loptu u mrežu.

Maggiore je u 88. minuti lijepim golom sa 16 metara vratio tračak nade domaćima, ali je u trećoj minuti sudačke nadoknade Alexis Sanchez realizirao protunapad Intera za konačnih 3-1.