Futsal Gorica Epic Brozo potopljena od Osijeka, Prva liga ostala nedosanjana

Osječani su u Gradskoj sportskoj dvorani slavili s uvjerljivih 7:2
DSC_0822

Domaćim porazom od Osijeka, Futsal Gorica Epic Brozo ispala je iz kombinacija za ulazak u Prvu ligu. Osječani su u Gradskoj sportskoj dvorani slavili s uvjerljivih 7:2.

Dobro je Gorica ušla u susret te golovima Šestića i Čirjaka povela s 2:0 nakon pet minuta igre, no do isteka prvog dijela Osječani s četiri uzastopna pogotka preokreću rezultat u svoju korist.

Gosti su i drugih dvadeset minuta diktirali stanje stvari na terenu te golovima Šalaja, Gele i Pandurevića došli do uvjerljive i zaslužene pobjede.

KVALIFIKACIJE ZA 1. HMNL, 4. KOLO
FUTSAL GORICA EPIC BROZO – MNK OSIJEK 2:7 (2:4)
STRIJELCI: 1:0 Šestić (2), 2:0 Čirjak (5), 1:2 Pandurević (7), 2:2 Gelo (11), 2:3 Rumbak (ag-17), 2:4 Gelo (20), 2:5 Šalaj (24), 2:6 Gelo (27), 2:7 Pandurević (35)
FUTSAL GORICA EPIC BROZO: Ježić, Rumbak, Šestić, Čirjak, Duvnjak; Hercigonja, Kušlan, Matan, Grdić, Pavlović Prpić, I.Mostarlić. TRENER: nema
MNK OSIJEK: Rončević, Pandurević, Gelo, Hugo de Lima, Čavar, Lukenda, Šalaj, Kovač, Dakić. TRENER: Saša Voldin