Do tri boda gosti iz Mladine došli su pobjedom od 1:0
DSC_2173

Nogometaši Turopoljca poraženi su i drugi puta ovog proljeća. Nakon što su prošle nedjelje poraženi u Svetoj Nedelji, danas su ostali bez bodova kod kuće u susretu protiv Vinogradara, kojem je to druga proljetna pobjeda. Do tri boda gosti iz Mladine došli su pobjedom od 1:0.

Trenutak odluke zbio se u 14. minuti kada je akciju gostiju povukao Kurečki, koji je potom proigrao Vađinu, koji je potom asistirao strijelcu Mariniću koji je lakoćom svladao domaćeg vratara Kovačića. Mogli su gosti u prvom dijelu preko Rupčića doći i do podebljanja vodstva, no gostujući napadač umjesto da sam završi akciju, odlučio je tražiti svoje suigrače te je akcija otišla u nepovrat.

U drugih 45. minuta potpuna dominacija domaće momčadi koja je pogodila vratnicu, gađali u blok gostujuće igrače, a nešto je zaustavio i vratar Braje. Ono što nije mogao zaustaviti niti on, gosti su izbacivali s gol linije.

-Najvažnije od svega su tri boda koja nam se pišu. Čeka nas još puno posla kako bi uplovili u mirnu luku, jer nismo još ništa napravili. Sada se okrećemo Rakovcu i nadamo se nastavku pozitivnog niza- kazao je direktor gostujuće momčadi Luka Cipurić.