Slijedi zimska stanka

Nogometaši Turopoljca na najbolji mogući način okončali su jesenski dio prvenstva Jedinstvene županijske lige
DSC_1219

Nogometaši Turopoljca na najbolji mogući način okončali su jesenski dio prvenstva Jedinstvene županijske lige. Sastav s Kneja uvjerljivom 5:1 pobjedom protiv Mladosti potvrdio je drugo mjesto iza zaprešićkog Inkera, kojem su upravo “Zeleni z Kuč” nanijeli jedini ligaški poraz.

Na oproštaju od natjecateljske 2023. na Knejama je gostovala Mladost koja je poražena s visokih 5:1. U prvih pola sata bila je to izjednačena utakmica u kojoj gosti iz Obrezine nisu realizirali svoje prilike. Kazna je uslijedila vrlo brzo, jer do odlaska na odmor Josip Mlinarić dva puta pogađa s 11 metara, a tamo gdje je stao u prvih 45. minuta, Mlinarić je nastavio i u nastavku, kada je također postigao dva pogotka. Petardu Turopoljca zaključio je Gavrić, dok je Martinić postigao počasni pogodak za Mladost.

I dok Turopoljac na zimsku stanku odlazi s drugog mjesta, pred Mladosti su teški dani, jer s 14 bodova na kontu, sastav iz Obrezine na polovici prvenstva je pretposljednji, pri čemu je momčad u posljednjih sedam kola dohvatila tek jedan bod.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 15. KOLO
NK TUROPOLJAC – NK MLADOST 5:1 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Mlinarić (28-11m), 2:0 Mlinarić (41-11m), 3:0 Mlinarić (51), 3:1 Martinić (77), 4:1 Mlinarić (79), 5:1 Gavrić (88)
NK TUROPOLJAC: Bolšec, Perić, Matasić, F.Saraf, Čaić (od 72. Gavrić), Šutalo (od 57. Domić), Čunčić (cap.), Horvat, J.Saraf (od 80. Markulin), Mlinarić (od 80. Trputec), Lučić. TRENER: Stiven Žitnik
NK MLADOST: Bedjić, Martinić, Hadžiabdić (od 32. Ćurić), Igrishta, Smajić (od 63. Matić), Ivančić, Kolundžić, Jandriš (od 63. Jurić), Šalković (od 72. Kunić), Kos, Crepulja. TRENER: Josip Tadić