I dalje bez poraza

FOTO Rugvica Sava nastavila lov za Vrbovcem

U subotnjoj utakmici Rugvica Sava na domaćem je terenu s uvjerljivih 4:0 porazila Moslavac
DSC_1197

Nogometaši Rugvice i nakon devetog ligaškog kola ostali su jedina neporažena momčad 4. NL-skupna B. U subotnjoj utakmici Rugvica Sava na domaćem je terenu s uvjerljivih 4:0 porazila Moslavac nastavivši tako lov za vodećim Vrbovcem, koji trenutno ima dva boda prednosti.

Gosti iz Popovače koji su u prošlom kolu svladali Mraclin (1:0), u Rugvici su pali bez ispaljenog metka. Domaća momčad od početka susreta je nametnula svoj ritam igre, koji su gosti pokušali poremetiti nešto grubljom igrom. No, za raspoloženog Josipa Kesića, jednostavno nisu imali lijeka, a sjajnu igru okrunio je s dva pogotka u prvom dijelu, čime je širom otvorio vrata pobjedi.

Za vodstvo Rugvice pogodio je u 32. minuti, a samo dvanaest minuta kasnije neobranjivo je pogodio za 2:0. Pobjedu su u drugom dijelu potvrdili Mihael Pavlić (71) i Tomislav Đurić (78).

Sljedeće subote igrači trenera Željka Štuleca gostuju u Topuskom kod istoimenog domaćina.