Treća u nizu

FOTO Rapsodija goričkih rukometaša protiv Čakovca. Gosti ostali na -18

Rukometaši Gorice nastavili su pobjednički niz i u susretu protiv Čakovca
DSC_9718

Rukometaši Gorice nastavili su pobjednički niz i u susretu protiv Čakovca. Novaci u ligi koji su u Veliku Goricu došli s dvije pobjede protiv Spačve i Varaždina 1930 u susretu s Goričanima jednostavno nisu imali što tražiti. Razigrana domaća momčad odigrala je ponajbolju utakmicu u posljednjih nekoliko sezona i došla do jedne od najuvjerljivijih ligaških pobjeda. Gosti iz Čakovca ostali su zaleđeni na -18. Na isteku šezdesete minute semafor je pokazivao 38:20.

Već u 13. minuti, Goričani su imali +6 (8:2), i nisu posustajali niti smanjivali svoj tempo i ritam koji Čakovčani nisu mogli pratiti. Vjerovali ili ne, na poluvremenu je prednost domaćeg sastava bila dvoznamenkasta, 19:8.

I u nastavku susreta, Goričani su i dalje “punili“ mrežu gostujućeg sastava i zaustavili su se na +18, odnosno konačnih 38:20. Deset pogodaka u pobjedničkim redovima postigao je Jakov Dujić, a 15 obrana upisao je Marin Sorić. Kod Čakovca, osam pogodaka Tina Bakovića.