Posavec-Ostrna 1:3
DSC_6293

Nakon serije dobrih igara i serije od pet utakmica bez poraza, u redovima Posavca očekivao se nastavak rezultatskog niza, jer u goste im je došla posljednjeplasirana Ostrna, koja je ih šokirala i osvojila važne bodove u borbi za ostanak slavivši s 3:1.

Iako je Posavec poveo golom Kelihara u 6. minuti, gosti su do odlaska na odmor preokrenuli rezultat. Najprije je Grgur Jaković u 14. vratio rezultat u egal, da bi Tin Galović s dva gola donio Ostrni vodstvo, koje su sačuvali do kraja utakmice.

Imali su gosti u nastavku još nekoliko dobrih prilika, no njihove je pokušaje zaustavio vratar Mario Kučan, jedina svjetla točka domaće momčadi u današnjem susretu.