Pjesma i zadovoljstvo vladali su u redovima Posavca nakon današnje pobjede protiv Dinamo Hidrela
DSC_2941

Pjesma i zadovoljstvo vladali su u redovima Posavca nakon današnje pobjede protiv Dinamo Hidrela. Domaća momčad u susjedskom derbiju slavila je s 2:1, osvojivši prve proljetne bodove, nakon startnih poraza od Meštrice i Kupe.

Odluka o pobjedniku pala je u drugom dijelu, nakon što su mreže u prvoh 45. minuta ostale netaknute. Nešto opasniji bili su gosti, no domaći vratar Lucijano Andrijanić bio je na visini zadatka. Posavec je poveo pogotkom kapetana Danijela Buzova koji je bio anjviši u skoku nakon centaršuta iz kornera od strane Ivana Lucina. Na isti način gosti su u 64. minuti stigli do izjenačenja golom Petra Vukadina.

Imali su gosti nakon toga dvije sjajne prilike preko Rusa i Vukadina, no u završnicama je izostala realizacija, te je rezultat ostao nepromijen. I kada su već svi očekivali posljednji zvižduk suca Nikole Šimunovića domaća momčad golom Matije Breščakovića dolazi do velike pobjede u borbi za ostanak. Golu je”kumovala” početnička pogreška gostujućeg vratara Marija Zagorca kojem je lopta izmigoljila kroz ruke i noge i završila iza njegovih leđa, za veliko slavlje s jedne i tugu s druge strane.