Susjedski derbi

FOTO Posavec golovima Jakovljevića i Lucina porazio Vatrogasac

Domaća momčad opravdala je ulogu favorita i pobjedom 2:0 zadržao priključak za vodećim momčadima lige
DSC_1675

Susjedski derbi Jedinstvene 1. ŽNL odigran je na igralištu u Leknenom, gdje je Posavec ugosti momčad Vatrogasca iz Kobilića. Domaća momčad opravdala je ulogu favorita i pobjedom 2:0 zadržao priključak za vodećim momčadima lige – Rakovcem i Bunom, koji imaju tri boda više od njih.

Domaćim igračima u svakom je poluvremenu bio dovoljan po jedan gol. Za vodstvo se u 41. minuti pobrinuo Tomislav Jakovljević, da bi konačni mat gostima u 88. zadao Ivan Lucin.