Uvjerljiva pobjeda na otvaranju sezone

FOTO Petarda Posavca protiv Pribića

Golovima Curića, Prosenjaka, Milatovića, Rajića i Vraneka Posavec je s 5:1 svladao Pribić
DSC_7150

Na otvaranju premijerne sezone Jedinstvene 1. ŽNL nogometaši Posavca na domaćem su terenu ostvarili uvjerljivu pobjedu protiv Pribića. Goste iz Doline kardinala razigrana i raspoložena domaća momčad porazila je s 5:1.

Nakon početnog ispitivanja snaga i prvog osvježenja, domaća je momčad do odlaska na odmor s dva pogotka nagovijestila u kojem će smjeru otići utakmica. Curić je u 27. minuti pogodio za vodstvo, da bi u 35. minuti golom Prosenjak prednost domaće momčadi bila podebljana.

U nastavku susreta uslijedila je golijada u režiji domaćih igrača. Milatović i Rajić u prvim minutama nastavka otklonili su sve dvojbe oko pobjednika, jer u 53. minuti Posavec je imao vodstvo od 4:0. Visoka prednost dovela je do malog opuštanja što Pribić preko Radića koristi za počasni pogodak.

Za petardu u gostujućoj mreži zaslužan je Vranek, koji je tako povratak nakon teške ozljede obilježio pogotkom.

JEDINSTVENA 1. ŽNL, 1. KOLO
NK POSAVEC – NK PRIBIĆ 5:1 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Curić (27), 2:0 Prosenjak (35), 3:0 Milatović (51), 4:0 Rajić (53), 4:1 Radić (62), 5:1 Vranek (86)
NK POSAVEC: Zagorac, Prosenjak, M. Breščaković, Milatović, Joveš (81. Musoli), Brtan, Kralj (od 74. A. Breščaković), Curić (od 74. Vranek), Desput, Škrtić, Krtinić (od 46. Rajić, od 81. Ćevid). TRENER: Nino Matković
NK PRIBIĆ: Majsak, Grgetić, Puškar (od 57. Tomić), Bubanović, Miščin, Radić, Lovrinović, Britvec, Štefanić, Celić, Sedlar. TRENER: Nikola Bucković