U nedostatku nekoliko standardnih igrača Posavec nije mogao ozbiljnije parirati bolje rangiranom ligašu iz Ivanić-Grada, koji je na kraju slavio sa 6:1
DSC_2466

Nogometaši Naftaš Ivanića uvjerljivom pobjedom protiv Posavca najavili su novu nogometnu sezonu. Posavec koji je prošle sezone bio finalist goričkog Kupa, u nedostatku nekoliko standardnih igrača nije mogao ozbiljnije parirati bolje rangiranom ligašu iz Ivanić-Grada, koji je na kraju slavio sa 6:1.

Prvu priliku na utakmici zapucao je Posavec preko Lucina koji je izašao sam na vratara Banovića, koji je u tom dvoboju izašao kao pobjednik. Luka Božić je u 16. minuti otključao domaća vrata, nakon čega su gosti do odlaska na odmor poentirali još u četiri navrata. Dva je puta domaćeg vratara Starešinčića matirao Dario Banović, a po jednom Petar Roganović i još jednom Luka Božić.

U nastavku je igra splasnula te su domaćini opuštanje gostujućih nogometaša iskoristili te su preko Ivana Rajnera u 76. došli do počasnog pogotka, da bi Dario Banović svojim trećim pogotkom u 88. minuti postavio konačnih 1:6.

KUP NSZŽ
NK POSAVEC – NK NAFTAŠ IVANIĆ 1:6 (0:5)
STRIJELCI: 0:1 Božić (16), 0:2 Roganović (18-11m), 0:3 Banović (26), 0:4 Banović (33), 0:5 Božić (40), 1:5 Rajner (76), 1:6 Banović (88)
NK POSAVEC: Starešinčić, Slivak, Postružin, Lucin, Smolko, Jambrešić, Vranek (od 85. M. Kučan), Joveš, D. Kučan (od 80. Duvnjak), Ščrbak (od 55. Rajner), Desput. TRENER: nema
NK NAFTAŠ IVANIĆ: A. Banović (od 55. Leš), Brkić, Slivar (od 23. Kletečki), D. Banović, Božić (od 55. M. Banović), Sabolić, Miličević, Rekavić, Krsnik, Roganović, Sabljak. TRENER: nema