U gostima kod Posavca, Parikožari su rutinski odradili susret te na kraju ostvarili pobjedu od 3:0
DSC_1859

Nogometaši Mraclina nisu dozvolili iznenađenje u prvom kolu Kupa Nogometnog saveza Velike Gorice. U gostima kod Posavca, Parikožari su rutinski odradili susret te na kraju ostvarili pobjedu od 3:0 koja je mogla biti i uvjerljivija, da su napadači bili samo malo precizniji u završnicama akcija.

Na prvi se pogodak čekalo svega deset minuta. Nakon prekida kojeg je izveo Filip Onić najviši u šesnaestercu domaćina bio je Josip Jurič, koji je glavom pogodio za vodstvo gostiju koji do podebljanja prednosti dolaze u 25. minuti.

Ivan Kos sjajno je proigrao Brunu Augustića koji je izašao sam pred vratara kojeg je zaobišao za drugi zgoditak Mraclina, koji je točku na „i“ stavio u 80. minuti preko danas raspoloženog Filipa Onića, koji je dobru partiju na kraju zaokružio zgoditkom.