Slavljem Gold Caffea završilo je peto izdanje Noćnog malonogometnog turnira - Memorijal Mate Ćavarušić Čavka
iJC_GUgw

U konkurenciji seniora pobjednik turnira je momčad Gold Caffe, koja je u finalu pobijedila Tupek Auto boljim izvođenjem sedmeraca. Treći su bili igrači M5 iz Dugog Sela. Najbolji pojedinci turnira bili su; najbolji strijelac Mario Rac (Gold Caffe), vratar Matija Caput (Gold Caffe) te igrač Franjo Matković (Tupek Auto).

Ove godine uz seniorski, odigran je i dječji turnir u konkurenciji prstića, koji je osvojila ekipa S.U.R.L.A. Gold Caffe pobjedom protiv Malih Samarijanaca. Treće mjesto kod prstića osvojila je Zelina, a četvrto HAŠK. Bruno Bošnjak bio je najbolji igrač kod prstića, Patrik Pervan strijelac, a David Tolić vratar.

-Veliko hvala svima koji su posjetili naš događaj, sudjelovali u njemu i pružili nam potporu na bilo koji način‼️ Budući da je uz sportski i zabavni dio turnir imao i humanitarnu notu kao i prethodnih godina zadani cilj je ostvaren‼️ Kroz direktne uplate na računu naše Sare Elene, kutiju na šanku u koju ste ubacivali priloge, humanitarno natjecanje u penalima i dio koji naša Udruga S.U.R.L.A. odvaja od svake prodane pive, prikupljeno je ukupno 28.000,00 kn- istaknuli su organizatori iz Udruge S.U.R.L.A..

-Hvala svima ljudi‼️ Akcija tu ne staje te vas pozivamo da u skladu s mogućnostima pomognete Sari Eleni za daljnje liječenje i terapije prilogom direktno na njezin broj računa: IBAN: HR9823600003115656357 s naznakom za donaciju na ime Sara Elena Hercig, a za uplate iz inozemstva potreban je SWIFT/BIC ZABAHR2X- poručuje ekipa iz Dugog Sela.