Nogometaši Lonje dopadljivom izvedbom u Kobiliću stigli su do 2:1 pobjede kod drugoplasiranog Vatrogasca
DSC_6275

Nogometaši Lonje dopadljivom izvedbom u Kobiliću stigli su do 2:1 pobjede kod drugoplasiranog Vatrogasca. Domaći sastav ovim je porazom vrlo vjerojatno ispao iz utrke za naslovom prvaka, jer prvoplasirana Meštrica, koja je slavila u Rakovcu ima šest bodova prednosti, tri kola prije kraja prvenstva.

Malo toga je danas štimalo u igri Vatrogasca, dok su se gosti prikazali kao čvrsta i organizirana momčad, koja se znala suprotstaviti domaćinu. Dobru igru, gosti iz Lonje okrunili su golom u 37. minuti kada je dobru akciju Lonjičaka golom zaključio Barišić.

Domaća momčad u drugi dio ulazi s dvije zamjene, te u igru ulaze Barišić i Novak, koji je u 60. vratio stvari na početak. No, radost domaćina kratko je trajala, jer Lonja tri minute kasnije preko Severca postiže i drugi gol, koji im je na kraju osigurao pobjedu.