Gosti iz Novske u dva su navrata vodili, no domaći se sastav vraćao preko Vidovića i Hajduka
DSC_0856

Prema položaju na ljestvici, pobjeda Mraclina protiv Libertasa bila je sigurna oklada. No, to je trebalo potvrditi i na terenu, gdje stvari po oslabljenu domaću momčad (nedostajali su Milatović i Jurič), nisu išle onako kako su zamišljali. Gosti iz Novske prikazali su se u jako dobrom izdanju i kući se vraćaju s jednim bodom. Krajnjih 2:2, kad se podvuče crta i najrealniji je ishod utakmice, u kojoj su gosti u dva navrata vodili.

Vodstvo Libertasu donio je Hadžić u 37. minuti golom iz slobodnog udarca s više od 25 metara, iznenadivši i vratara Crnolateca, koji smo dojma, je trebao bolje reagirati. Rezultat se nije mijenjao sve do 70. minute kada Vidović vraća stvari na početak. Tri minute kasnije gosti se ponovno raduju nakon gola Kovačevića, kojeg je u 76. poništio Hajduk, postavivši konačnih 2:2. Iako su domaći igrači u preostalom vremenu pritisnuli gosti, do promjene rezultata više nije došlo.

Osvojenim bodom Mraclin je pao na treće mjesto ligaške ljestvice s 15 bodova, koliko imaju i poziciju slabiji Gradići, koji sljedeće nedjelje gostuju u Mraclinu. Istinski derbi vjerujemo privući će i veće zanimanje gledatelja za utakmicom.

4. NL SKUPINA B, 7. KOLO
NK MRACLIN – NK LIBERTAS 2:2 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 Hadžić (37), 1:1 Vidović (70), 1:2 I. Kovačević (73), 2:2 Hajduk (76)
NK MRACLIN: Crnolatec, Marjanović (od 46. Dadović), Krznarić, Debijađi (od 46. Vidović), J. Domitrović, B. Dandić, V. Lučić, Koleš (od 64. Golić), Kaurin (od 55. I. Kos), Đebro (od 75. J. Cvetnić), Hajduk. TRENER: Marijan Dužić
NK LIBERTAS: Huska, I. Kovačević, Ilić, Crnojević, Šakić, Vukelić, G. Kovačević (od 46. Srdarević), Jagatić (od 78. Baić), Hadžić (od 89. Cink), Đusi, Rogulja (od 90. Hajdinović). TRENER: nema