Kurilovec je zasluženo osvojio tri boda i tako nakon tri remija i dva poraza konačno slavio pobjedu u srazu dva velikogorička trenera
DSC_0121

Tek u šestom ovosezonskom susretu Kurilovec je stigao do prve trećeligaške pobjede. Na Udarniku je s 2:1 pobijeđena Bistra, koju vodi Damir Grlić.

Momčad trenera Senada Harambašića došla je u vodstvo već u trećoj minuti kada je lopta Nike Tolja s ruba šesnaesterca završila u donjem kutu gostujućeg vratara. U 39. minuti domaća je momčad udvostručila prednost pogotkom Selmana, kojem je asistirao strijelac prvog pogotka, Tolj. Bistra je tek u 76. minuti golom Josipa Budimira smanjila rezultat, no do potpunog preokreta nije došla.

Sa 6 osvojenih bodova Kurilovec je trenutno na 12. mjestu, dok je Bistra deveta s osam bodova na kontu.