Poslije četiri uzastopne pobjede nogometaši Vatrogasca doživjeli su prvi ovosezonski poraz
DSC_6013

Poslije četiri uzastopne pobjede nogometaši Vatrogasca doživjeli su prvi ovosezonski poraz. U derbi susretu odigranom u Kobiliću s 2:1 slavio je Kloštar, koji je tako preuzeo vrh poretka.

Domaća momčad bolje je ušla u susret te je povela golom Damira Matkovića koji je bio precizan s bijele točke. S druge strane najstrožu kaznu nije realizirao Mateo Tadić, čiji je udarac zaustavio vratar domaćih, Matija Caput. Ipak, gosti su u 36. minuti iskoristili nesmotrenost domaće obrane te preko Emanuela Ćehića poravnali rezultat.

Rezultat se nije mijenjao sve do 60. minute kada je iskusni Jure Miličević pogodio za 2:1. Pokušala je domaća momčad u preostalom vremenu stići do izjednačenja, no bezuspješno.
Pobjedom je Kloštar preskočio Vatrogasac na ljestvici te je sada vodeći sastav 1. ŽNL-Istok.