Slijedi priprema za turneju u Španjoskoj

Rezultati Klinčaselskih mažoretkinja iz godine u godinu sve su bolji
image1 (1)

U vikendu za nama u Areni Varaždin održano je 27.državno prvenstvo mažoretkinja na kojem je sudjelovalo 40 formacija, 46 neformacija i 239 sudionica Prvog i Višeg koraka.

Najmlađe članice Klinčaselskih mažoretkinja u kategoriji Prvi i Viši korak osvojile su 18 medalja. U formacijskom dijelu natjecanja djevojke su ostvarile odlične rezultate – pomlađeni juniorski sastav zauzeo je sedmo mjesto, dok je seniorski sastav bio treći. U neformacijskom dijelu, Viktorija Tepeš osvojila je prvo mjesto.

-Iznimno smo ponosni i zadovoljni rezultatima koji su iz godine u godinu sve bolji- poručila je Katarina Sakoman iz

Klinčaselskih mažoretkinja, najavivši kako djevojkama sada slijede pripreme za turneju u Španjolskoj koja će biti krajem lipnja.