Posavcu bod protiv Kloštra
DSC_0512

Nogometaši Posavca otkinuli su protiv lidera Kloštra bod odigravši 2:2. Otvaranje susreta nije sugeriralo da će tome tako biti, jer gosti iz Kloštra Ivanića nakon 19. minuta igre imali su prednost od 2:0.

Oba pogotka za Kloštrane je postigao Pukljak, koji je zbog povrede morao prijevremeno iz igre. Rezultatski preokret dogodio se u nastavku kada domaća momčad preko Igora Mostarlića dolazi do izjednačenja.

Najprije je Mosta u 58. smanjio na 1:2, da bi u 82. realizirao najstrožu kaznu nakon igranja rukom igrača Kloštra u svom šesnaestercu.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA, 12. KOLO
NK POSAVEC – NK KLOŠTAR 2:2 (0:2)
STRIJELCI: 0:1 Pukljak (2), 0:2 Pukljak (19), 1:2 Mostarlić (58), 2:2 Mostarlić (82-11m)
NK POSAVEC: M.Kučan (cap.), Šumić (od 66. Augustinović), Budinski, Miljković, M.Breščaković (od 66. Dan.Kučan), Mostarlić, A.Breščaković, Bencek, Šestić, De.Kučan, Dar.Kučan (od 46. Radman). Trener: –
NK KLOŠTAR: Pavičić, Brcko, Babić, Slivar, Babić, Pukljak (od 57. Šestan), Vranek (od 86. Ivanković), Knezek, Joveš, Jandrić, Tadić. Trener: Dražen Jambrečina