Nogometaši Mraclina vratili su odlično raspoloženje i euforiju među svoje simpatizere i navijače
DSC_8167 (Custom)

Nogometaši Mraclina vratili su odlično raspoloženje i euforiju među svoje simpatizere i navijače. Nakon prošlotjedne rapsodije u Rakitju gdje su sa 6:2 porazili favorizirani Tigar, Parikožari su danas pred svojim navijačima srušili još jednog protivnika s vrha poretka. Gost Nove grabe bila je do danas trećeplasirana Zelina, koja je doživjela poraz od 2:0, nastavivši tako silaznu rezultatsku putanju. Danak tome, još sredinom tjedna platio je Marko Pancirov, koji više nije na mjestu trenera seniorske momčadi.

Junak današnje pobjede bio je dvostruki strijelac Igor Hajduk, koji je još jednom potvrdio svoje golgeterske sposobnosti. Prvi pogodak postigao je u 37. minuti, a nakon samo dvije minute igre u drugom dijelu postavio je konačnih 2:0. Imala je domaća momčad još nekoliko izglednih prilika, no obranama se istaknuo vratar Leonardo Klepac, kao i mraclinski “portir” Patrick Crnolatec koji je u prvom dijelu sjajnim intervencijama sačuvao svoju mrežu netaknutom.

Današnja utakmica bila je i oproštajna za Filipa Onića, koji je posljednji puta s kapetanskom trakom izveo momčad na teren. Odigrao je 56. minuta nakon čega je pljeskom ispraćen s terena. Također, GPP se bakljadom prisjetio i svog prvog predsjednika Blaža Galekovića- Blaška.