NK Gradići- NK TOP 5:0
DSC_0405

Rezultatski niz Gradića nastavljen je i u domaćem susretu protiv TOP-a. Gosti iz Kerestinca izdržali su u prvih 45. minuta, no u nastavku susreta raspoloženi domaći nogometaši razmontirali su goste. Završilo je 5:0, čime su Gradići zabilježili četvrtu uzastopnu pobjedu, kojom su se definitivno odmakli od najugroženijih klubova. S 22 boda na kontu Gradići su trenutno na 12 mjestu ligaške ljestvice.

Mrežu gostiju tek što je počelo drugih 45. minuta otključao je Filip Turkalj, da bi u 50. minuti Marin Sudar udvostručio vodstvo Gradića, za koje su do isteka 90. minute redom pogađali još jednom Filip Turkalj, Stjepan Pralas i Josip Hrženjak, koji je zaključio ugodno sportsko poslijepodne u Gradićima.

4. NL SKUPINA B, 22. KOLO
NK GRADIĆI – NK TOP 5:0 (0:0)
STRIJELCI: 1:0 Turkalj (46), 2:0 Sudar (50), 3:0 Turkalj (73), 4:0 Pralas (89-11m), 5:0 Hrženjak (90)
NK GRADIĆI: Beblek, Turkalj, D.Posavec (od 63. Vojnić), Borovac, Sudar (od 63. Pralas), Šuman (od 58. Hrženjak), Banić, Budimir, Cindrić (od 82. P.Posavec), Krstanović, Šandor (od 82. Vidaković). TRENER: Marko Biljan
NK TOP: Maglica, Noršić (od 58. Runtas), Salopek (od 82. Rendulić), Žuti, Delač (od 70. Sopić), Labrović, Ćaćić (od 46. Čvrk), Ivanović (od 70. Lovrinović), Stepinac, Sviben, Garašić. TRENER: Tomislav Jakopec