Gaj je kod Posavca slavio s 2:0 za skok na šesto mjesto poretka
DSC_5684

Niti u četvrtom ovosezonskom pokušaju Posavec nije došao do bodova. Malobrojne gledatelje na igralištu u Trnju, rastužio je Gaj koji je u smiraj susreta došao do pobjede od 2:0.

Pobjeda gostiju, koji su na teren istrčali u majicama braće Matić, koja su tragično stradala prije četiri godine u potpunosti je zaslužena, jer su bili dominantniji većim dijelom utakmice. Najveća opasnost po domaći gol bio je omaleni Brazilac Dos Santos, koji je neprestano sijao paniku na protivničkoj polovici terena. Upravo je Dos Santos sjajnim pogotkom u 86. minuti potvrdio gostujuću pobjedu. Tri minute ranije za vodstvo Gaja strijelac je bio Dominik Benko.

-Bili smo bolji i zasluženo smo pobijedili dobru ekipu Posavca. Ovdje će se svi namučiti da uzmu bodove. Mi ovdje imamo neugodna iskustva, no dobro smo se pripremili i pobijedili- kazao je nakon susreta trener gostiju Dalibor Milanović, čiju momčad u nedjelju očekuje lokalni derbi protiv Bana Jelačića.