Futsal Gorica Epic Brozo s 4:3 je u derbi susretu slavila protiv Uspinjače-Gimke
273822200_436007421542970_7218046003609121923_n

U sjajnom dekoru gotovo do posljednjeg mjesta popunjene Gradske sportske dvorane, igrači Futsal Gorice u derbi susretu 13. kola 2. HMNL-Zapad ugostili su do danas vodeću Uspinjača-Gimku. Ulog je bio višestruk, jer pobjeda vrlo vjerojatno donosi naslov prvaka i prvoligaške kvalifikacije. Upravo je Prva liga označena kao gorički cilj ove sezone.

Dobar korak prema tom cilju je napravljen jer Goričani su u sjajnoj utakmici zagrebački sastav porazili s 4:3 za veliko slavlje kako na terenu tako i na tribinama. Jure Copić u 5. je minuti Futsal Goricu Epic Brozo doveo u vodstvo. Bilo je nakon toga prilika s jedne i druge strane, no do odlaska na odmor rezultat se više nije mijenja.

U drugom dijelu Renato Rumbak u 22. je podebljao vodstvo da bi Copić svojim drugim pogotkom u 29. povisio na 3:0. Uspinjača Gimka s dva brza gola preko Miroslava Filipovića i Luke Davidovića smanjuje na 3:2 u 32. minuti. No, samo minutu kasnije Ivan Matan osigurava Goričana dva gola prednosti, da bi Hrvoje Žuvela u 38. smanjio na 4:3 za neizvjesnu završnicu, koja nije donijela promjenu rezultata.

2. HMNL-ZAPAD, 13. KOLO
FUTSAL GORICA EPIC BROZO – USPINJAČA-GIMKA 4:3 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Copić (5), 2:0 Rumbak (22), 3:0 Copić (29), 3:1 Filipović (31), 3:2 Davidović (32), 4:2 Matan (33), 4:3 Žuvela (38)
FUTSAL GORICA EPIC BROZO: Ježić, Šestić, Rumbak, Petrović, Matan, Hercigonja, Vojnović, Čirjak, Mostarlić, Duvnjak, Copić, Prpić, Grdić, Vardić. TRENER: Tino Čirjak
USPINJAČA-GIMKA: Herceg, Toth, Cigler, Papac, Crnčević, Kapural, Uremović, Viher, Paus, Hučić, Filipović, Davidović, Hodak. TRENER: Krešimir Ćosić