Povelo je Dugo Selo u 29. minuti golom Maksa Slunjskog, kojeg je u 40. minuti poništio Ivan Horvat
DSC_6548

Nakon tri uzastopne pobjede, nogometaši Dugog Sela u srazu protiv Lučkog ostali su bez troboda. Kvalitetna i sadržajna utakmica završila je bez pobjednika, 1:1, prema prikazanome i najpoštenije.

Povelo je Dugo Selo u 29. minuti golom Maksa Slunjskog, kojeg je u 40. minuti poništio Ivan Horvat. On je iskoristio nepažnju domaće obrane te efektno pogodio za ispostavit će se kasnije konačnih 1:1. Iako je u ostatku susreta bilo još zrelih prigoda, rezultat je ostao nepromijenjen. Najbolju nije realizirao Karlo Darojković s bijele točke, kada mu je udarac obranio Jan Debijađi.