Lukavcu treći uzastopni minimalni poraz, Dugom Selu treća pobjeda u nizu
DSC_5854

Nogometaši Lukavca doživjeli su treći uzastopni minimalni poraz. Nakon Maksimira i Ponikva, s 1:0 ih je porazilo Dugo Selo, kojem je to treća uzastopna pobjeda, kojom su se učvrstili na drugoj poziciji s dva boda manje od vodećeg Zagorca.

Trenutak odluke zbio se u 17. minuti kada je Rašić nakon sjajne akcije pogodio za pokazat će se kasnije konačnih 0:1. Signalizirala je domaća momčad zaleđe, kao i navijači, no zastavica suca Bošnjaka ostala je spuštena, te glavnom sucu Šandrku nije preostalo ništa drugo nego da pokaže na centar.

Mogla je domaća momčad u prvom dijelu završiti i u većem rezultatskom minusu, no sjajan je na golu bio vratar Luter, koji se istaknuo s nekoliko lijepih intervencija. U prvom redu tu treba istaknuti sjajnu obranu nakon što je iz slobodnog udarca pucao Talan, a sjajno je intervenirao i u posljednjim trenucima prvog dijela kada je iz blizine obranio udarac strijelcu Rašiću.

Domaća momčad u drugom se dijelu malo oslobodila i pokušala doći do povoljnog rezultata, no mreža vratara Anića ostala je čista. U posljednjih petnaest minuta zbog isključenja Ivezića, Dugo Selo je igralo s igračem više, no brojčanu nadmoć nisu iskoristili te je susret okončan rezultatom koji je na semaforu svijetlio od 17. minute.