Bodovi se pišu, igra za zaborav

Mraclin je opravdao ulogu favorita u susretu protiv Gradića
DSC_1256

Mraclin je opravdao ulogu favorita u susretu protiv Gradića. Slavili su domaći igrači s 2:1, no osim bodova sve drugo je za što brži zaborav. Upisali smo bodove i to je najvažnije, poručili su na kraju susreta najvjerniji domaći kibici. Pobjedom je Mraclin zadržao mjesto pri vrhu poretka, s 13 bodova drži treće mjesto iz Tigra i Naftaš Ivanića.

Nakon ne odviše zanimljivih pola sata, Mraclin je u razdoblju od samo šest minuta postigao dva pogotka. Za vodstvo domaće momčadi u 33. minuti pobrinuo se Filip Dianežević koji je sjajno umirio loptu kojom ga je pronašao Marjanović, nakon čega je neobranjivo pogodio pod gredu Dražićeva gola, koji je prije desetak dana Mraclin zamijenio za Gradiće.

Za podebljanje vodstva pobrinuo se ponajbolji igrač utakmice Ivan Kos u 39., koji je iskoristio poklon gostujućeg vratara kojem je ispala lopta iz ruku, što je Kos iskoristio i neometano pogodio za 2:0. U nastavak susreta gosti kreću s četiri izmjene, a tek ušli Šuman u 52. na spavanju hvata domaćeg vratara Crnolateca kojega je iz doslovno mrtvog kuta lobao.

Preuzeli su nakon toga domaći igrači konce igre i ozbiljno zaprijetili preko Matića i Dianeževića čije je udarce uspio zaustaviti vratar Dražić, dok su nemoguće prilike upropastili Hajduk i Kaurin. Srećom po njih, gostujući napadali nisu bili toliko opasni, najbliže izjednačujućem pogotku bio je Sudar, koji je pucao ravno u domaćeg vratara.