Gosti tri boda na Leštantu

Turopolje je od 27. minute imalo prednost golom Adriana Perića, da bi Buna golovima Roberta Zlodija i Yetne u 53. i 55. preokrenula rezultat na svoj mlin
DSC_7876

Zanimljiva utakmica odigrana je u subotu na Leštantu, gdje je Turopolje ugostilo trećeplasiranu Bunu. Do tog trenutka šestoplasirano Turopolje tražilo je put do novih bodova kojima bi barem tako kruže priče zadržali mjesto koje će voditi u novoformiranu jedinstvenu 1. ŽNL.

Rezultatski rasterećena Buna slavila je na kraju s 2:1, prvenstveno zahvaljujući boljoj igri u drugom dijelu u kojem su rezultatski minus iz prvih 45. minuta u samo dvije minute preokrenuli. Turopolje je od 27. minute imalo prednost golom Adriana Perića, da bi Buna golovima Roberta Zlodija i Yetne u 53. i 55. preokrenula rezultat na svoj mlin. Iako su u preostalom vremenu i jedna i druga momčad imale svoji prilika rezultat se više nije mijenjao.

Uz utakmicu u Turopolju u 24. kolu još su igrali; Vatrogasac-Novaki 10:0, Dinamo Hidrel-Ostrna 6:1, Brcko-Sloga SUZA 1:3, Donja Kupčina-Bestovje 1:3, Posavec-Donja Zelina 6:1 i Jamnica-Samoborski Otok 10:0.