Vrbovec-Bjelovar 0-3
5

Vrbovec je u subotu na svom travnjaku odigrao i drugu pripremnu utakmicu, ovoga puta sa starim znancem Bjelovarom. Novi drugoligaš iz Bjelovara predstavio se ipak kao zrelija i kvalitetnija momčad i pobijedio jako pomlađenog domaćina 3-0.

Glavina je u 14. minuti s oko 20 metara iz slobodnog udarca pogodio uz samu stativu za vodstvo. Petnaestak minuta kasnije Zuninga je iz drugog pokušaja, nakon što mu je Zrinščak obranio prvi udarac, iz blizine ipak zatresao mrežu za 2-0.

Konačan rezultat postavio je Petrović u 76. minuti, kada je krasnim udarcem s vrha šesnaesterca pogodio suprotan kut nemoćnog mladog Kralja.

PRIJATELJSKA UTAKMICA
NK VRBOVEC – NK BJELOVAR 0:3 (0:2)
VRBOVEC– Gradski stadion. Gledatelja 150. Sudci: Čerkez, Bartol i Gordana Katušić (Vrbovec).
STRIJELCI: 0-1 Glavina (14), 0-2 Zuniga (30), 0-3 Petrović (76)
NK VRBOVEC: Zrinščak, Gašpar, K. Colarić, Lovrić, Jantoljak, Babić, Trošić, Martinović, J. Colarić, Škaro i Turk; (II. poluvrijeme: Kralj, Mrazović, G. Tolić, M. Tolić, Fugaj, Jurinjak, Sesvečan, Topalović, Varga, Bubnjar i Kliček). TRENER: Dražen Biškup
NK BJELOVAR: IIičević, Šanalab, Crnjac, M. Nikolić, Delibegović, Pranjić, Šantić, Glavina, Kočiš, Zuniga, Motika; (II. poluvrijeme: Perić-Komšić, Jurčević, Ma. Nikolić, Velkovski, Ljevar, Kuku, Coha, Lukas, Petrović i Jurić). TRENER: Marin Lalić