Velikogoričankama dvije medalje u Splitu

Ema Bakula srebrna, a Lejla Lea Kajfeš brončana na Dalmacija kupu

Dobri rezultati natjecateljica Taekwondo kluba Velika Gorica na prvom kriterijskom turniru za kadetsko Prvenstvo Europe
Dalmacija kup 2024

Natjecateljice Taekwondo kluba Velika Gorica, protekle subote nastupile su na Dalmaciju kupu u Splitu, prvom kriterijskom turniru za kadetsko Prvenstvo Europe. U konkurenciji 600 natjecatelja iz 49 klubova, velikogorički klub je uzeo učešće s tri natjecateljice.

Do srebrnog odličja stigla je Ema Bakula u kategoriji -37 kg. Brončanu medalju osvojila je Lejla Lea Kajfeš.

-Ema je odlično odradila turnir te je tek u finalu, uz odličan otpor, poražena od aktualne kadetske svjetske i europske prvakinje iz splitskog Marjana. Lejla je izgubila u polufinalu od protivnice koja je na kraju i osvojila turnir- ističe trener Igor Matić.

-Ostalo su još dva kriterijska turnira i nadamo se kako će naše sportašice i na tim turnirima pružiti najbolji otpor i pokušati se plasirati na kadetsko Prvenstvo Europe- zaključio je Matić.