Gorica-Konyaspor 1:1

Dino Štiglec pogodio za remi Gorice protiv turskog Konyaspora

452316829_1003899421745550_6123200688181060653_n HNK Gorica

Nogometaši Gorice u Radomlju su danas odigrali pretposljednju utakmicu u sklopu priprema za novu sezonu SuperSport HNL. Protivnik je bila momčad turskog Konyaspora, a susret je završio bez pobjednika – 1:1. Konyaspor je poveo golom Sokola Cikalleshija u 71. minuti, da bi deset minuta kasnije Dino Štiglec bio strijelac za konačnih 1:1.

Trener Rajko Vdović u susret je ušao s postavom; Banić, Đekić, Gurlica, Krizmanić, Sušak, Čaić, Skrbin, Ndockyt, Šlogar, Majić i Cruz, a priliku za igrom dobili su još; Radošević, Leš, Jurić, Pršir, Lazarov, Vrzić, Kolar, Maloča, Kapulica, Matković, Majstorović i Štiglec.

Posljednju provjeru Gorica ima u subotu kada na Gradskom stadionu gostuje Rudeš, dok novu prvenstvenu sezonu Goričani otvaraju 3. kolovoza domaćom utakmicom protiv Varaždina.