Na Maksimiru pukla petarda

Dinamo uvjerljiv na premijeri Nenada Bjelice

Modri su na Maksimiru s 5:1 svladali Lokomotivu, približivši se vodećem dvojcu Rijeci i Hajduku, koji igraju sutra na bod zaostatka
Zagreb: Dinamo i Lokomotiva sastali se u 8. kolu SuperSport HNL-a Igor Kralj/PIXSELL

Povratak na klupu Dinama, Nenad Bjelica proslavio je uvjerljivom pobjedom. Modri su na Maksimiru s 5:1 svladali Lokomotivu, približivši se vodećem dvojcu Rijeci i Hajduku, koji igraju sutra na bod zaostatka.

Dinamo je poveo već u 13. minuti golom Martina Baturine. U 34. minuti Bruno Petković je sjajno pogodio za 2-0 iz slobodnog udarca s 20-ak metara, da bi Arijan Ademi u 51. minuti bio strijelac trećeg gola.

Samo tri minute kasnije Luka Vrbančić je smanjio na 3:1. U smiraj susreta pala su još dva gola, oba je postigao Raul Torrente u 90. i četvrtoj minuti sudačke nadoknade za Dinamo-Lokomotiva 5:1.