CRNA MAČKA ZA DUGOSELSKE RUKOMETAŠE: Maksimir Pastela odnijela bodove iz Dugog Sela

Maksimir Pastela je jedna od tri ekipe u ligi koju Dugoselci jos nisu uspjeli pobijediti u ove dvije sezone
WhatsApp Image 2021-02-20 at 22.03.50

U prvom kolu drugog djela prvenstva rukometaši Dugog Sela ugostili su momčad Maksimir Pastele. Inače, Maksimir Pastela je jedna od tri ekipe u ligi koju Dugoselci jos nisu uspjeli pobijediti u ove dvije sezone. U sinoć odigranom susretu gosti su slavili s 30:29.

Odlično otvaranje Dugog Sela uz vodstvo 5:2 nije dugo potrajalo. Maksimir Pastela preuzima vodstvo u 16. minuti rezultatom 7:8 i do kraja poluvremena odlazi na visokih +5 (11:16). Strpljivom igrom ponajprije u obrani Dugo Selo od 54. minute do 59. izjednačava u tri navrata ( 27:27,28:28,29:29). Svojim 12 golom na utakmici David Kocen donosi pobjedu Maksimir Pasteli i njihovo veliko slavlje moglo je početi.

U gostujućim redovima je najefikasniji bio već spomenuti Kocen s 12 golova, dok je kod Dugog Sela to bio Patrik Hršak s 11.