Ban Jelačić svladao TŠK 1932 za treću pobjedu u nizu

Tvrdu i čvrstu utakmicu odlučio je gol Filipa Harambašića u 84. minuti
DSC_0323

Nakon treće uzastopne pobjede u Vukovini se puno lakše diše i s optimizmom gleda prema drugoj polovici prvenstva 4. NL-skupina B. Nakon šest odigranih kola, Ban Jelačić s devet bodova drži devetu poziciju, što je zadovoljavajuće za novopečenog četvrtoligaša, koji u posljednjih 270 minuta ne zna za poraz.

Ulazak u sezonu bio je sve samo ne idiličan, jer momčad je nakon tri kola bila posljednja s golom razlikom 2:9 pri čemu su upisani porazi od TOP-a (1:6), Mraclina (0:2) i Gradića (1:0). Prekretnicu je naznačila iznenađujuća pobjeda protiv jednog od favorita prvenstva, Tigra iz Svete Nedelje (2:1), nakon čega su tri boda osvojena i na gostovanju u Laduču kod Sutle Laduč te jučer protiv TŠK-a 1932 iz Topolovca.

Tvrdu i čvrstu utakmicu odlučio je gol Filipa Harambašića u 84. minuti, čime je nastavljena berba bodova i pozicioniranje u sredini poretka.