ANDRIJA NIKOLIĆ, trener rukometaša Gorice: Momci su jednostavno odigrali dobru utakmicu

Trener goričkih rukometaša nije mogao sakriti zadovoljstvo nakon još jedne sjajne partije goričkih rukometaša
DSC_7190

U derbi susretu Paket24 Premijer lige rukometaši Gorice su na parketu Gradske sportske dvorane s 30:23 svladali Sesvete. Nakon izjednačenih prvih 30. minuta, u nastavku susreta Bura i društvu doslovno su „otpuhali“ Sesvećane s parketa.

Napadački je povukao Bura koji je postigao 14 zgoditaka uz stopostotnu realizaciju. Potporu je imao i u razigranom Hrvoju Cekoviću koji je pridodao sedam pogodaka, a protivnike je u očaj u drugom dijelu bacio i vratar Stipe Purić, koji je jednostavno spustio „roletu“ pred pokušajima sesvetskih igrača.

-Odigrali su momci jednu dobru utakmicu i mislim da smo zasluženo pobijedili. Borbenost i želja niti jednog trenutka nisu bili upitni- na prvu će trener goričkog sastava Andrija Nikolić, koji u sinoćnjem susretu nije mogao računati na Dominika Gala i Dominika Novaka.
-Dosadašnjim rezultatima možemo biti zadovoljni- zaključio je Nikolić, čije igrače već u srijedu očekuje susret protiv Poreča.

Dominik Mišković, pivot Sesveta razloge poraza vidi u prevelikom broju tehničkih pogrešaka.

-Prvo treba čestitati domaćinu na dobroj predstavi. Prvo poluvrijeme bilo je još koliko-toliko dobro, nakon lošijeg otvaranja, no u nastavku su nas „zakopale“ tehničke pogreške, nakon kojih smo dobivali lake pogotke. Kad su se odvojili bilo ih je teško uloviti- o utakmici će Mišković.