‘+16 Udarnika kod Omišlja, dobra partija vratarke Krznar koja je bila nesavladiva sa sedam metara

Ugodan izlet Kurilovčanki na otok Krk
313380075_548832823912758_7641038060015449696_n Facebook ŽRK Udarnik

Nakon dva uzastopna remija rukometašice Udarnika imale su ugodan izlet na otok Krk, gdje su gostovale kod ekipe Omišlja. Rezultatske neizvjesnosti nije bilo, jer igračice trenera Darija Zrnića slavile su s uvjerljivih 37:21 ostavši tako i šestu utakmicu bez poraza.

Domaće rukometašice u prvom su dijelu držale donekle rezultatski priključak jer su imale samo četiri gola zaostatka (12:16), no u nastavku susreta sasvim druga priča. Napadački su Kurilovčanke odigrale sjajnu partiju, dok je svoja vratar zaključala Lea Krznar, koja je branila na visokom nivou. Susret je završila s više od 15 obrana, čemu treba pridodati kako je obranila i šest sedmeraca domaćih igračica.

-U drugih trideset minuta ubacili smo u višu brzinu i došli do uvjerljive pobjede- poručio je trener Zrnić, koji vjeruje kako će ekipa u istom ritmu nastaviti i za vikend, kada u Velikoj Gorici gostuje ekipa Karlovca.

-Iskusna i igrački kvalitetna ekipa, kojoj rezultatski baš ne ide. Vjerujem kako ćemo mi biti pravi i nastaviti naš niz- zaključio je Zrnić.

Čak 10 igračica Udarnika upisalo se među strijelce koje je predvodila Bernarda Mostarlić s 9 golova, pet je pridodala Nika Horvat, dok su po četiri gola postigle Diana Vincek, Ela Bajkuša, Anja Haramina i Lana Vrdoljak.