01Portal - Prikazujem sadržaj po oznakama: NK Oborovo 74
Ponedjeljak, 01 Listopad 2018 18:22

Oborovo 74 svladalo Kloštar

Na tradicionalno nezgodnom gostovanju u Oborovu nogometaši Kloštra od domaće momčadi doživjeli su poraz od 3:2. Nakon domaćeg mršavog remija u susretu protiv Bune u prošlom kolu, Kloštrani su se nadali trobodu u susretu protiv Oborova, no na kraju su ostali praznih džepova.

Loš ulazak u utakmicu, omogućio je domaćim nogometašima već nakon dvadeset minuta vodstvo od 2:0. Kruh- Vuk najprije je u 11. minuti zatresao vlastitu mrežu, a podebljanje vodstva Oborovu donosi Radman. Kruh- Vuk u drugih 45. minuta iskupio se za propust s početka utakmice, te pogocima u 57. i 59. donosi izjednačenje.

Tražila je momčad Kloštra potom i treći zgoditak, no umjesto u mreži Oborova 74, lopta je nakon jednog prekida u 85. minuti završila u njihovoj mreži. Domaći junak bio je Breščaković.

Objavljeno u Sport
Ponedjeljak, 07 Svibanj 2018 13:37

Lonja na četiri boda od vodećeg dvojca

Nogometaši Lonje nakon što su u srijedu u završnici susreta slomili otpor vodeće Sloge u jučer odigranom susretu 24. kola rutinski su svladali momčad Oborova 74 rezultatom 3:1. Bila je to jednosmjerna utakmica u kojoj je pobjednik bio odlučen još u prvom dijelu u kojem su domaći igrači Ivice Salopeka i Ivana Marka Ivoša poveli s 2:0.

U nastavku susreta za 3:0 pogodio je Danijel Solarić, nakon šuta Mihael-Nikola Forgač koji se odbio ravno na noge Solariću. Do počasnog pogotka gosti stižu preko Josipa Šimuneca koji je realizirao najstrožu kaznu nakon igranja rukom od strane Lonjinog Josipa Piskača.

-Vrh prvenstvene ljestvice bliži nam je nego ikad prije unazad 10-15 godina. Sve je to zasluga dečkiju koji su prava klapa i koji se drže svi zajedno kao jedan- kaže trener Igor Maksimović.

I sljedeće nedjelje Lonja koja se vodećem dvojcu Slogi i Dinamo Hidrelu približila na četiri boda zaostatka igra pred domaćom publikom, jer u Lonjicu stiže Buna koja je minimalnom pobjedom nad Turopoljcem (1:0) vjerojatno oprostili sastav iz Kuča od toliko najavljivane titule.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA, 24. KOLO
NK LONJA – NK OBOROVO 74 3:1 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Salopek (15), 2:0 Ivoš (27), 3:0 Solarić (76), 3:1 Šimunec (78- 11m)
NK LONJA: Caput, Kahlina, Salopek, Piskač, Ivoš, Oroz (od 77. Pavlović), Šumić (od 46. Postružin), Baček (od 81. Fotović), Simonović (od 59. M. N. Forgač), K. Forgač, Hmelina. TRENER: Igor Maksimović
NK OBOROVO 74: Sabolić, Slivak, Pušić, Šimunec, T. Budinski, S. Budinski, J. Breščaković, Kučan, Rajić, M. Breščaković, Bencek. TRENER: Marijan Čokor

U zaostaloj utakmici 17. kola Prve županijske lige- Istok Dubrava je ugostila momčad Oborova 74. Pred domaćim nogometašima bio je imperativ pobjede kako se ne bi dovela u tešku situaciju glede ostanka u ligi. Loš početak proljetnog dijela prvenstva te osvojen samo jedan bod uz poraze od Lonje i Vatrogasca bio je signal za potpunu mobilizaciju uoči susreta protiv gostiju iz Oborova kontra kojih je Dubrava došla do prvog proljetnog trijumfa.

Pobjeda domaćina je teško izborena, ali je potpuno zaslužena. Tijekom cijelom susreta igrači Dubrave bili su bolja momčad, a tijekom prvog dijela šanse su od strane Fulira, Šćurica, Vrtara i Bradića otišle u nepovrat. Gosti su u nastavak krenuli puno odlučnije, stvorivši nekoliko poluprilika koje nisu ozbiljnije ugrozile domaći gol. Do pobjedničkog zgoditka Dubrava dolazi u 80. minuti preko Matića na asistenciju Fulira.

Pred nogometašima Dubrave u nedjelju je nova domaća utakmica, jer u goste im dolazi Mraclin.

01Portal

01portal cilja informirati građane Grada Zagreba i Zagrebačke županije o svim relevantnim zbivanja u Zagrebu i županiji. Stoga je naša ciljana skupina populacija u Gradu Zagrebu i u Zagrebačkoj županiji. Zbog stalnih kretanja ljudi između grada i županije ovaj format portala ima posebnu vrijednost. Ni jedan drugi portal ne cilja na ovaj način informirati i kroz interakciju s građanima podijeliti informacije sa svih razina organizacije lokalne uprave.