01Portal - Prikazujem sadržaj po oznakama: NK Kloštar
Utorak, 16 Listopad 2018 08:09

Kloštar preokretom do pobjede u Lonjici

Sreća i veselje napokon se osjetila i u redovima Kloštra, čiji su se igrači vratili s tri boda osvojena na neugodnom gostovanju u Lonjici, gdje su domaću Lonju porazili s 2:1. Otputovao je Kloštar na ovo gostovanje bez trojice standardnih igrača i sa samo jedanaest igrača u zapisniku, no velikim trudom i zalaganjem cijele momčadi do posljednjeg sučevog zvižduka uspjeli su uknjižiti trobod.

U prvom dijelu nogometaši Lonje terensku inicijativu uspjeli su okruniti zgoditkom Vimislickoga, da bi igrači Kloštra u nastavku susreta kreirali preokret. Izjednačenje je pogotkom s bijele točke donio Kolak, kojem je to bio prvijenac u kloštranskom dresu, dok je za pobjedu strijelac bio Šemper, čime je Kloštar zabilježio prva tri gostujuća boda ove sezone.

Objavljeno u Sport
Utorak, 09 Listopad 2018 14:22

Kloštar i Turopoljac podijelili bodove

Nogometaši Kloštra i Turopoljca odigrali su zanimljivu utakmicu koja je završila podjelom bodova, rezultatom 1:1. Turopoljac je kroz cijeli susret imao više od igre, no prilika da susret riješe u svoju korist imali su i domaći igrači, od kojih se ove sezone ipak očekivalo malo više.

Kloštar je poveo već zarana, u četvrtoj minuti kada je siguran realizator najstrože kazne bio Toni Sesar. Preuzela je nakon toga gostujuća momčad inicijativu, dok su domaći nogometaši svoju šansu čekali iz kontranapada. Prilika za podebljanje vodstva imali su, no kako to već biva u nogometu, njihove propuste gosti su kaznili te su preko Paradžika stigli do izjednačenja.

Oba trenera nakon toga sve su karte bacili u napad; te u takvoj igri Kolak ne uspijeva matirati gostujućeg vratara kada je izašao sam pred njega, dok su gosti još jednom zatresli domaću mrežu, no zbog zaleđa taj im pogodak nije priznat te je susret završio podjelom bodova.

Ponedjeljak, 01 Listopad 2018 18:22

Oborovo 74 svladalo Kloštar

Na tradicionalno nezgodnom gostovanju u Oborovu nogometaši Kloštra od domaće momčadi doživjeli su poraz od 3:2. Nakon domaćeg mršavog remija u susretu protiv Bune u prošlom kolu, Kloštrani su se nadali trobodu u susretu protiv Oborova, no na kraju su ostali praznih džepova.

Loš ulazak u utakmicu, omogućio je domaćim nogometašima već nakon dvadeset minuta vodstvo od 2:0. Kruh- Vuk najprije je u 11. minuti zatresao vlastitu mrežu, a podebljanje vodstva Oborovu donosi Radman. Kruh- Vuk u drugih 45. minuta iskupio se za propust s početka utakmice, te pogocima u 57. i 59. donosi izjednačenje.

Tražila je momčad Kloštra potom i treći zgoditak, no umjesto u mreži Oborova 74, lopta je nakon jednog prekida u 85. minuti završila u njihovoj mreži. Domaći junak bio je Breščaković.

Ponedjeljak, 17 Rujan 2018 10:57

Kloštar rutinski protiv Dinamo Hidrela

U susretu petog kola Prve županijske lige, nogometaši Kloštra rutinirano su odradili posao prtiv gostiju iz Novom Čiču, Dinamo Hidrela, koja je nakon jučerašnjeg poraza i dalje jedina momčad bez ijednog osvojenog boda. Igrači Kloštra susret u svoju korist riješili su rezultatom 4:0.

Sve je bilo riješeno još u prvih 45 minuta u kojima su mrežu domaćeg vratara zatresli; T. Sesar s bijele točke, Antolković glavom nakon udarca iz kuta, Krezo te Maričić nakon što je ispratio akciju i našao se sam na drugoj stativi, nakon čega mu nije bilo teško poentirati. Gosti su u drugom dijelu preko Čolića stigli do poačsnog pogotka kojim su ublažili poraz.

Dinamo Hidrel u srijedu očekuje susret protiv Zvekovca, dok je pred Kloštrom  gostovanje u Turopolju, ovoga puta u Gornjoj Lomnici kod Meštrice koja je jučer teško poražena u Vukovini od Bana Jelačića koji je slavio sa 6:0.

Nogometaši Naftaš Ivanića ostvarili su i treću pobjedu u nizu. u susjedskom derbiju pred svojim su Oil Boysima s 2:1 porazili Kloštar.

Više od 300 gledatelja i tri boda koje je osvojio domaći sastav sve je što se može lijepo izdvojiti s ove utakmice. Gosti su poveli pogotkom Josipa Kreze s jedanaest metara, dok domaća momčad izjednačuje preko Dejana Joveša, a pobjedu i tri boda donosi Ivan Bilandžija.

Nogometaši Kloštra pred vlastitim su navijačima došli do pobjede u srazu protiv Mladosti, koja je na ovo gostovanje došla nakon dvije pobjede. Iako je domaći sastav u susret ušao bez M. Kletečkog, Šprajačeka, Bilandžića i I. Maričića, na kraju su uspjeli osvojiti tri boda nakon pobjede od 1:0, kojom su zasjeli na vrh poretka zajedno s Dubravom. Oba sastava trenutno imaju po sedam bodova.

U prvih 45. minuta laganu terensku inicijativu imali su gosti iz Obrezine, dok je nastavak donio otvorenu utakmicu s mnoštvom prilika s jedne i druge strane. Do pobjedničkog zgoditka Kloštar dolazi u 51. minuti preko Josipa Srake, kojeg je idealnom loptom poslužio Josip Krezo.

Pred Kloštrom je u nedjelju susjedski derbi u Ivanić- Gradu, kod Naftaša koji je nakon startnog poraza, uhvatio ritam te upisao dvije pobjede.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 3. KOLO
NK KLOŠTAR – NK MLADOST (O) 1:0 (0:0)
STRIJELAC: 1:0 Sraka (51)
NK KLOŠTAR: Frigan, Jezerčić, Drača, Antolković, F. Krezo (od 90. Šinjor), Sesar, Šemper, M. Maričić (od 80. Jerković), Kletečki, Sraka, J. Krezo.
NK MLADOST (O): Tomić, Martinić, M. Tadić, Skender, Periša (od 77. Fisel), Pejak (od 69. J. Tadić), Merkl, Jelić, Perak, Berek (od 64. Herceg), Kuhar.

Nogometaši Dubrave osokoljeni pobjedom u Vukovini, na otvorenju nove domaće sezone dočekali su neugodnu momčad Kloštra, koja je novo prvenstvo otvorila visokom pobjedom protiv Ostrne. Susret u Dubravi po njih nije krenuo najbolje, jer u ranoj fazi utakmice ostali su bez ponajboljeg igrala Marija Kletečkog.

Domaća momčad u tim je trenucima djelovala besprijekorno, a zgodicima Matića i Vrtara koji je s tridesetak metara pogodio rašlje imali su vodstvo od 2:0. Iako je domaća momčad imala još nekoliko prigoda da utakmicu prelomi u svoju korist, u tome nisu uspjeli, da bi Kloštar uoči odlaska na odmor preko Sesara iz slobodnog udarca smanjio rezultat.

U nastavku susreta lijepo ispunjeno gledalište moglo je uživati u pravoj utakmici u kojoj nije nedostajalo uzbuđenja s jedne i druge strane. Na visini zadatka bili su vratari, no Šemper je ipak proigravanje Kreze uspio pretvoriti u izjednačujući pogodak i podjelu bodova.

Srijeda, 20 Lipanj 2018 07:34

Kloštru Kup Nogometnog središta Križ

Nogometaši Kloštra pobjednici su Kupa Nogometnog središta Križ nakon slavlja nad novim članom Jedinstvene županijske lige, Slogom. Finalni susret u Vezišću, najboljih momčadi Prve županijske lige donio je odličnu utakmicu s puno golova. Pobjednik je nakon regularnih 2:2 odlučen izvođenjem jedanaesteraca gdje su uspješniji bili igrači Kloštra.

Sloga je bolje ušla u utakmicu te je povela preko Marija Broza, no u nastavku susreta najprije Antonio Šemper neobranjivo pogađa za izjednačenje, da bi Matija Mučić doveo Kloštar u vodstvo. I kada se činilo kako će Kloštar slaviti u regularnom vremenu, u posljednjim trenucima susreta igrači Sloge preko Dominika Ivanovića dolaze do izjednačenja, odvevši susret na rulet jedanaesteraca gdje su s(p)retniji bili igrači Kloštra.

Završna utakmica bila je dostojna finala, a svojim navijanjem za još bolju atmosferu pobrinule su se navijačke skupine Tudum Boysi i Kriški Mungosi.

Nakon poraza u Brcku, nogometaši Kloštra vratili su se na pobjedničke staze u susretu protiv vukovinskog Bana Jelačića kojeg su svladali s 2:0.

U susretu u kojem su domaći igrači kontrolirali susret pobjednik je odlučen tek u posljednjih dvadesetak minuta u kojima je na scenu stupio Matija Mučić koji je postigao oba zgoditka za slavlje domaće momčadi. Ovom pobjedom Kloštar se vratio na treće mjesto, iza vodeće Sloge i drugoplasirane Lonje od koje ima šest, odnosno dva boda manje.

Sljedeće kolo Kloštranima donosi gostovanje u Gornjoj Lomnici, kod Meštrice koja se grčevito bori za ligaški ostanak.

Derbi susret 21. kola Prve županijske lige odigran je u subotu u Križu gdje su se susreli domaća Sloga i gosti iz Kloštra. Susret su obilježile pune tribine i odličan ambijent, a jedino što je nedostajalo bili su pogotci, budući da je susret završio najnepopularnijem rezultatom 0:0.

Bila je to muška utakmica koja je opravdala epitet derbija kola, a podjela bodova najrealniji je rezultat susreta u kojem su jedna i druga momčad imale svojih prilika, a najveću je propustio igrač Kloštra Sesar koji je petnaestak minuta prije kraja susreta pogodio vratnicu.

Kako je to bilo na Sportskom parku u Križu pogledajte u GALERIJI.

Stranica 1 od 2

01Portal

01portal cilja informirati građane Grada Zagreba i Zagrebačke županije o svim relevantnim zbivanja u Zagrebu i županiji. Stoga je naša ciljana skupina populacija u Gradu Zagrebu i u Zagrebačkoj županiji. Zbog stalnih kretanja ljudi između grada i županije ovaj format portala ima posebnu vrijednost. Ni jedan drugi portal ne cilja na ovaj način informirati i kroz interakciju s građanima podijeliti informacije sa svih razina organizacije lokalne uprave.