Jaska Vinogradar neokrznuta u Obrezini

VIDEO/FOTO: Jaska Vinogradar Mladosti (O) nanijela šesti uzastopni poraz

Gosti iz Jastrebarskog su slavili s 4:2
WhatsApp Image 2023-05-28 at 20.18.51

Nogometaši Mladosti posljednju prvenstvenu pobjedu zabilježili su još 10. travnja kada su u Gornjoj Lomnici svladali Meštricu (7:1), nakon toga momčad trenera Romana Župetića osvojili je tek bod u sedam odigranih utakmica, pri čemu je momčad u negativnom nizu već šest susreta. Posljednji, šesti u nizu poraz nanio im je prvak Jaska Vinogradar koji je u Obrezini slavio s 4:2.

Bila je to izrazito efikasna utakmica u kojoj su gosti golovima Boroveca Mesica u osmoj minuti imali vodstvo od 2:0. Autogol Krnjusa donio je nadu domaćoj momčadi, koja je do odlaska na odmor preko Španića primila još jedan golo. Bedeković u 56. minuti ponovno smanjuje na samo gol zaostatka, da bi u završnim minutama pobjedu gostiju iz Jaske potvrdio Obradović.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 28. KOLO
NK MLADOST – NK JASKA VINOGRADAR 2:4 (1:3)
STRIJELCI: 0:1 Borovec (4), 0:2 Mesic (8), 1:2 Krnjus (AG-11), 1:3 Španić (40), 2:3 D. Bedeković (56), 2:4 Obradović (88)
NK MLADOST: Tomić, Martinić, Smajić, Bedeković, Ivančić, Šalković, Pejak, Bekavac, Matić, Bubalo, Babić (od 78. Kovač). TRENER: Romano Župetić
NK JASKA: Braje, Španić (od 71. Celić), Krnjus, Kelava (od 71. Fabijanić), Bašić (od 71. Obradović), Miščin, Mesic, Borovec, Belan, Meter (od 71. Kopić), Borković (od 71. Nad). TRENER: Sanjin Lucijanić