fbpx

Nogometaši Dubrave Tim kabel započeli su pripreme za nastavak sezone u 3. HNL Zapad, gdje na polovici prvenstva s 36 osvojenih bodova drže drugo mjesto. Na prvom okupljanju na Grana Klaki nije bilo trenera Igora Cvitanovića koji je bolestan, tako da će prve treninge u njegovom odsustvu voditi asistenti Goran Dasović i Saša Ivančević.

Klub su između dvije polusezone napustili Šugić, Barić, Kahrimanović, Rebernjak, Nakić i vratar Šolčić, a na prvom treningu bila je nekolicina mladih igrača uključujući i nekoliko juniora.

-Malo sam bio iznenađen odlascima pojedinih igrača jer smo po dogovoru s kraja polusezone vjerovali da će ekipa ostati na okupu. Na zamolbu tih igrača mi smo im omogućili nastavak karijere u drugim klubovima. Smatram da imamo kvalitetu zamijeniti igrače koji su nas napustili i uz pojačanja koja planiramo dovesti imamo mogućnosti da izborimo Drugu ligu- rekao je obraćajući se igračima predsjednik Roko Ivanović uz kojeg se obratio i sportski direktor Dinko Vulelija.

Dubrava Tim kabel će na Klaki trenirati do 22. siječnja, a dan poslije odlazi ne petodnevne pripreme u Rovinj.

Objavljeno u Sport

Nogometni klub Dubrava Tim kabel na terenu s umjetnom travom SRC Grana Klaka od 5. do 17. veljače organizirat će prvi .Memorijalni turnir Drago Parać u spomen na svog istaknutog dužnosnika koji je preminuo u rujnu ove godine. Na turniru će nastupiti osam klubova; Međimurje, Zagorec, Dubrava Tim kabel, Zelina, Kustošija, Maksimir, Dugo Selo i Vinogradar, koji su podijeljeni u dvije skupine.

Razigravanje po skupinama na rasporedu je 5., 6., 9., 10, 12., i 13. veljače, je završnica turnira na rasporedu 16. veljače kada će se odigrati utakmice od 5. do 8. mjesta, dok će se dan kasnije odigrati utakmice od prvog do četvrtog mjesta.

Nogometaši Dubrave Tim kabel jesensku polusezonu zaključili su pobjedom na neugodnom gostovanju u Kurilovcu porazivši istoimenu domaću momčad s 2:0. Nakon prvog dijela u kojem nije bilo zgoditaka, nastavak susreta donio je bolju igru i dominaciju Kurilovca, koja nije okrunjena zgodicima s njihove strane, već od strane igrača Dubrave.

Junak gostujuće pobjede bio je dvostruki strijelac Luka Nakić koji je u dva navrata u 55. minuti te sudačkoj nadoknadi, iskoristivši propuste domaće obrane. Uz dvostrukog strijelca Nakića, jedan od junaka pobjede bio je i vratar Mustapić koji se istaknuo s nekoliko sjajnih intervencija.

3. HNL- ZAPAD, 17. KOLO
NK KURILOVEC – NK DUBRAVA TIM KABEL 0:2 (0:2)
STRIJELCI: 0:1 Nakić (55), 0:2 Nakić (90)
NK KURILOVEC: Hadžić, Čurek, Čunčić, Rajić, Gregov, Roginić (od 68. Velić), Sedlaček (od 82. Kelava), Čolić, Spudić (od 59. Humeljak), Muhar, Matoš. TRENER: Perica Vidak
NK DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Čopec, Čečura, Slatina (od 81. Glasnović), Marton (od 73. Šimunović), Hodak, Glavaš, Mudražija (od 39. Nakić), Šugić, Džaferović, Rebernjak. TRENER: Igor Cvitanović

Dubrava Tim kabel je u 16. kolu 3.HNL Zapad svladala Jadran iz Poreča 4-0 čime se na najljepši način oprostila od domaće publike ove jeseni. Marin Mudražija doveo je Dubravu u vodstvo u 34. minuti, a konačna odluka o pobjedniku pada u posljednjih pola sata kada domaća momčad postiže još tri pogotka. Seriju je otvorio Filip Hodak, nastavio Marin Mudražija,a zaključio Mirko Šugić.

-Pobjeda izgleda uvjerljivo, ali nije bilo lako. Rezultat nije prava slika što se događalo na terenu, jer Jadran je u prvom poluvremenu posebno u prvih pola sata bio jako dobar. Jako bitna pobjeda za nas za kraj polusezone na Klaki. Skupili smo dosta bodova, a nadam se da ćemo i u Kurilovcu gdje nas čeka teška utakmica odigrati dobro i vratiti se s bodovima- izjavio je za klupsku stranicu trener Dubrave Igor Cvitanović.

U ostalim danas odigranim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati; Krk-Orijent 1919 0:3, Opatija-Dugo Selo 2:0, Jarun-Kurilovec 0:0, Novigrad-Zagorec 2:3, HAŠK-Ponikve 1:2 i Vrbovec-Maksimir 1:0. Sutra od 11 sati na Trnju igraju Trnje-Špansko, dok od 13 u Mladini Vinogradar dočekuje Zagreb.

Treću uzastopnu pobjedu Dubrava Tim kabel je upisala danas na domaćem terenu gdje je u 14. kolu 3. HNL svladala Ponikve s 3-0. Trostruki strijelac za domaću momčad, kojoj je ovo treća uzastopna pobjeda bio je Filip Hodak.

Hod po trnju nastavio je Zagreb, koji je na gostovanju u Novigradu kod istoimenog domaćina poražen sa 7:0. Bilo je ovo kolo domaćina, jer uz Dubravu Tim kabel i Novigrad, tri boda osvajaju i Opatija koja je s 4:0 svladala Špansko, dok je Jarun s 2:0 bio bolji od Zagorca.

U golijadi na Pešćenici HAŠK i Maksimir podijelili su bodove odigravši 3:3, a pobjednika nije bilo niti u susretu u Dugom Selu, gdje su Dugo Selo i Kurilovec odigrali 1:1. Jedini uspješan gost bio je Krk, koji je u Vrbovcu slavio s 1:0.

Kolo sutra susretima od 13,30 zaključuju Trnje-Jadran, te Vinogradar-Orijent 1919.

Nogometaši Dubrave Tim kabel u posljednja četiri susreta dohvatili su deset bodova, što ih je zajedno s Krkom i Orijentom 1919 dovelo na diobu drugog mjesta, iza vodećeg Vinogradara koji iam sedam bodova prednosti pred njima. Nastavak pozitivnog rezultatskog niza Dubrava TK će tražiti sutra na Grana Klaki, gdje gostuju Ponikve.

-Očekujemo nastavak dobrog niza i dobrih igara te zadržavanje mjesta gdje se nalazimo. Naravno da neće biti lako jer su sve utakmice teške i ozbiljne. Sada će i tereni biti u lošijem stanju izuzev našeg jer igramo na umjetnoj travi. Naravno ako malo popustimo da nas suparnici mogu kazniti, ali u ovom trenutku smo u dobroj formi i nema razloga da se ikoga bojimo. Razmišljamo samo o prvoj sljedećoj utakmici i maksimalno se pripremamo za Ponikve- o završnici jesenske polusezone će trener Dubrave Tim kabel, Igor Cvitanović.

Uz susret na Grana Klaki sutra još igraju; Opatija-Špansko, Dugo Selo-Kurilovec, Jarun-Zagorec, Novigrad-Zagreb, HAŠK-Maksimir i Vrbovec-Krk, dok se u nedjelju sastaju Trnje-Jadran i Vinogradar-Orijent 1919.

Utorak, 06 Studeni 2018 14:01

Dubrava TK preko Zagreba do drugog mjesta

U posljednjoj utakmici 13. kola 3.HNL Zapad nogometaši Dubrave Tim kabel očekivano su slavili u Kranjčevićevoj ulici kod posljednjeg Zagreba s 4:0. Autogolom Lovre Čilića Dubravaši su poveli u 21. minuti, a u smiraj prvog poluvremena Matej Adžić postiže drugi pogodak. U nastavku je još dva puta pogodio Ante Kovačević postigavši konačni rezultat.

Ovom pobjedom, Dubrava TK je stigla do druge pozicije izjednačivši se po broju osvojenih bodova s Krkom i Orijentom 1919. Sva tri kluba imaju po 27 bodova, sedam manje od vodećeg Vinogradara.

Sljedeće subote gost Grana Klake je momčad Ponikva.

U 12.kolu 3.HNL Zapad nogometaši Dubrave Tim kabel u susjedskom derbiju nadigrali su Maksimir porazivši ga s 5:0. Nakon početnih pola sata u kojima se nije činilo da će susret otići uvjerljivo na stranu Dubravaša svoj prvi od četiri pogotka postiže Filip Hodak.

U nastavku potpuna dominacija Dubravaša, a raspoloženi Hodak je uz dva gola iz igre zabio još iz kaznenog udarca kojeg je izborio Luka Nakić. Posebno lijep je bio drugi pogodak Dubrave Tim kabel kada je Hodak ubacio, a Mirko Šugić sjajnim udarcem zakucao loptu u mrežu vratara Javora.

U ostalim današnjim susretima igrali su; Kurilovec-Opatija 3:1, Špansko-Jadran Poreč 1:4, Dugo Selo-Zagorec 1:3, Jarun-Zagreb 2:0, Novigrad-Orijent 1919 2:2, HAŠK-Krk 2:0 i Vinogradar-Vrbovec 2:0.

Petak, 26 Listopad 2018 11:08

Na Grana Klaki se igra susjedski derbi

Dubrava Tim kabel će sutra u 15 sati na Grana Klaki ugostiti Maksimir u susretu 12.kolu 3.HNL Zapad. Susjedski derbi uvijek privlači pozornost, pa će zasigurno tako biti i ovoga puta.

-Bio sam trener u Maksimiru prošle sezone i znam koliko im je važna utakmica s Dubravom. Prošle sezone je Maksimir dva puta svladao Dubravu i mi smo im najveći motiv u ligi- ističe pomoćni trener Dubrave Tim kabel Goran Dasović koji je zajedno sa Sašom Ivančevićem vodio treninge ovaj tjedan dok je prvi trener Igor Cvitanović bio na trenerskom seminaru u Nyonu.

U ostalim sutrašnjim utakmicama sastaju se; Kurilovec-Opatija, Špansko- Jadran Poreč, Dugo Selo-Zagorec, Jarun-Zagreb, Novigrad-Orijent 19191, HAŠK-Krk i Vinogradar-Vrbovec, dok u nedjelju od 11 sati igraju Trnje-Ponikve.

Na Grana Klaki je pao još jedan lider. Nakon prošlotjedne pobjede nad Vinogradarom, nogometaši Dubrave u današnjem susretu desetog kola 3. HNL s 5:3 su svladali Krk. Šesta je to pobjeda Dubravaša do koje su došli bez nekolicine standardnih igrača u obrani (Barić, Čečura, Glavaš, Kluk…) te s juniorskim debitantom Franom Gunjačom momčad Igora Cvitanovića odigrala je još jednu odličnu utakmicu.

Naročito se to može reći za prvih 45. minuta u kojima je Dubrava TK zgodicima Martona te preko dvostrukog strijelca Mudražije vodila s 3:0 nakon samo 26. minuta igre. U nastavku susreta strijelci za Dubravu bili su Kahrimanović i Hodak, dok je dvostruki strijelac za Krk bio Josipović, a jednom je domaću mrežu zatresao i Kurolta.

U ostalim današnjim susretima igrali su; Opatija-Jadran Poreč 1:4, Kurilovec-Zagorec 0:1, Špansko-Ponikve 3:1, Dugo Selo-Zagreb 6:1, Jarun-Orijent 1919 3:0, Novigrad-Vrbovec 0:2 i HAŠK-Vinogradar 1:1. Kolo će sutra susretom u 11 sati zaključiti Trnje i Maksimir.

Stranica 1 od 4

01Portal

01portal cilja informirati građane Grada Zagreba i Zagrebačke županije o svim relevantnim zbivanja u Zagrebu i županiji. Stoga je naša ciljana skupina populacija u Gradu Zagrebu i u Zagrebačkoj županiji. Zbog stalnih kretanja ljudi između grada i županije ovaj format portala ima posebnu vrijednost. Ni jedan drugi portal ne cilja na ovaj način informirati i kroz interakciju s građanima podijeliti informacije sa svih razina organizacije lokalne uprave.