SENZACIJA U TRNJU: Kurilovcu tri boda za priključak sa sredinom poretka

Kurilovec je kod Trnja slavio s 2:1
DSC_0108

Nakon što nogometaši Kurilovca u prošlom kolu svladali Bistru s 2:1, na današnjoj matineji u Trnju, Kurilovčani su istim rezultatom porazili istoimenog domaćina. Junak pobjede bio je dvostruki strijelac Đevad Selman.

Poveli su Kurilovčani u 18. minuti, Selman je pogodio iz blizine na dodavanje Antonija Bakule. Domaćin je nakon toga pritisnuo i izjednačio u 31. minuti preko Vedrana Meseca, koji je pogodio iz odbijanca, nakon što je Leon Išek zaustavio njegov prvi pokušaj.

U nastavku utakmice Kurilovec je jako dobro parirao domaćinu, čvrsto stajao u bloku i pokušavao prijetiti što je češće moguće, a konačno je prošlo u 88. minuti, kad je Selman pobjegao po lijevoj strani i prizemnom loptom zatresao mrežu Trnja za tri važna boda.