POBJEDNIČKI START – Kurilovec proljeće otvorio slavljem u Gajnicama

Na nezgodnom gostovanju u Gajnicama Kurilovčani su slavili s 2:1 nastavivši visoki let trećeligaškim natjecanjem
DSC_0900

Nogometaši Kurilovca u proljetni nastavak prvenstva krenuli su gostujućom pobjedom nad Ponikvama. Na nezgodnom gostovanju u Gajnicama Kurilovčani su slavili s 2:1 nastavivši visoki let trećeligaškim natjecanjem.

Kurilovčani su poveli autogolom Jedvaja u 33. minuti, da bi u 42. zgoditkom iskusnoga Marina Matoša podebljali vodstvo, koje su domaćini uspjeli smanjiti u 59. minuti preko nekadašnjeg napadača Kurilovca, Nikole Brajka.

-Utakmica koja se uvelike razlikovala u prvom i drugome poluvremenu. Prvo poluvrijeme u apsolutno našoj dominaciji kroz dobar protok lopte i kontrole igre. Drugo poluvrijeme se protivnik bacio na glavu i s dugim loptama prebacio težište na nasu polovicu i mi tu vise nismo uspjeli nametnuti kontrolu nego se utakmica odvijala u nekontroliranim uvjetima koji nama nikako ne odgovaraju- o utakmici će trener Kurilovčana Perica Vidak.

Valja istaknuti kako je kod 2:1 vratar Kurilovčana Jan Paolo Debijađi s dvije sjajne intervencije sačuvao pobjedu i ostanak momčadi na drugom mjestu s 30 bodova.

-Kada se doda velika količina izostanaka zaista moramo biti zadovoljni s bodovima, a posebno s igrom iz prvog poluvremena koja je bila zaista na visokom nivou- podvukao je Vidak, čija se momčad sada okreće suboti i domaćem susretu protiv Gaja.