Pobjeda Kurilovca u prvoj pripremnoj utakmici

Zgodicima ovoljetnih pojačanja Filipa Hodaka i Vlatka Martinovića Kurilovec je u prvoj pripremnoj utakmici svladao Zagorec s 2:1
DSC_9341

Zgodicima ovoljetnih pojačanja Filipa Hodaka i Vlatka Martinovića Kurilovec je u prvoj pripremnoj utakmici svladao Zagorec s 2:1, za koji je strijelac bio iskusni Matija Smrekar. Susret je odigran na SCR Udarnik, a domaći trener na teren je u svakom poluvremenu izveo kombinirani sastav.

-Utakmica je bila dobrog ritma i kako je bila prva u nizu bilo je važno da se osjetimo kao momčad i da osjetimo ritam utakmice. Odigrali smo dva poluvremena u dva kombinirana sastava kako bi imali balans tijekom cijele utakmice i apsolutno zasluženo došli smo do pobjede. Iako je rezultat u ovakvim utakmicama u drugom planu uvijek je lijepo doći do pobjede.

Ono što nas posebno veseli je način na koji smo diktirali ritam utakmice i ogroman broj kreiranih šansi. Realizacija mora biti puno bolja, ali tek smo krenuli u pripreme i u prvoj fazi fokus je bio na djelovanju u fazi obrane tako da apsolutno možemo biti zadovoljni s prvih 10-ak dana pripremnog perioda koji je iza nas. Unatoč tome što možemo biti pozitivni s utakmicom još veći plus je činjenica da imamo još strahovito puno prostora za napredak- kazao je nakon utakmice trener Kurilovčana Perica Vidak.

U današnjem susretu za Kurilovec su u prvom dijelu igrali; Debijađi, Čurek, Ćosić, Čunčić, Šarić, Mandura, Matoš, Tominac, Hodak, Tramontana i Dianežević, dok su u nastavku zaigrali; Buđak, Grdenić, Kovačić, Čolić, Stiplošek, Marinić, Muhar, Roginić, Althaller, Martinović, Sedlaček i Sudar.