PETA U NIZU: Vatrogasac srušio i Meštricu

U Kobiliću je danas u sjajnoj utakmici s 3:2 poražena Meštrica za peto uzastopno slavlje Vatrogasca
DSC_6938

Nogometaši Vatrogasca ruše sve pred sobom. U Kobiliću je danas u sjajnoj utakmici s 3:2 poražena Meštrica za peto uzastopno slavlje Vatrogasca, koji je definitivno najugodnije iznenađenje druge polovice prvenstva.

Današnja utakmica s pravom nosi epitet derbi kola, jer obje su momčadi s obzirom na rang odigrale na visokom nivou, a takva je igra rezultirala s čak pet pogodaka. Zadovoljniji na kraju svega bili su domaći igrači koji su slavili s 3:2 nastavivši tako pobjednički niz i pohod prema gornjem dijelu poretka.

Domaća je momčad bolje otvorila susret te je preko Ivkića i Čavara nakon 24. minute imala vodstvo od 2:0. Britvec u 29. vraća Meštricu u igru, koja potom ozbiljno prijeti preko Galovića i Hanachija. S druge je pak strane „mrtvaca“ zapucao Ivkić, čiji je udarac obranio gostujući vratar.

Ipak Ivkić se u 50. minuti iskupio za taj promašaj, nakon sjajnog centaršuta kojeg je u pogodak pretvorio Matanović. Britvec svojim drugim pogotkom još jednom donosi nadu gostujućoj momčadi koja je do kraja susreta konstantno prijetila, no bez uspjeha, jer domaća je mreža ostala netaknutom do isteka 90. minuta kada je uslijedilo veliko slavlje domaće momčadi predvođene trenerom Ninom Matkovićem.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA-ISTOK, 13. KOLO
NK VATROGASAC – NK MEŠTRICA 3:2 (2:1)
STRIJELCI: 1:0 Ivkić (5), 2:0 Čavar (24), 2:1 Britvec (29), 3:1 Matanović (50), 3:2 Britvec (59)
NK VATROGASAC: Caput, Šošić (od 46. Sambol), Čavar, Antunović, Muhić, Kontić, Barišić (od 74. Kovačić), Matanović (od 68. Grilec), Novak (od 90. Pavić), Ivkić, Klarić. TRENER: Nino Matković
NK MEŠTRICA: Košutić, Cundeković (od 80. Orečić), Radaš, Bartolović, Hanachi, Hanžek (od 88. Mrvac), Miličević, Britvec, Skorin, Šečić, Galović. TRENER: Matija Šimunović