Mraclin u sudačkoj nadoknadi do pobjede

U Novoj grabi Mraclin je s 2:1 svladao Svetu Nedelju
01 portal_mraclin sv nedelja 2

Kriza rezultata s početka sezone sada je definitivno iza nogometaša Mraclina koji su nanizali pet prvenstvenih te dvije Kup utakmice bez poraza. Nakon tri startna poraza nadvio se oblak sumnje na momčad i trenera, no samo jedna pobjeda promijenila je stvari na bolje. Iako momčad u današnjem susretu protiv Svete Nedelje nije odigrala utakmicu za pamćenje, pišu se tri boda i pobjeda od 2:1 do koje se došlo u sudačkoj nadoknadi iz kaznenog udarca kojeg je u veliko slavlje pretvorio Petar Milatović.

Mraclin je i vodeći zgoditak postigao s bijele točke u 35. minuti kada je precizan bio Filip Onić. Nastavak susreta donio je daleko bolju igru gostiju iz Svete Nedelje koji su preko Brujića izjednačili u 49. minuti.

I kada je već mirisalo na podjelu bodova sudac Kršak je u sudačkoj nadoknadi još jednom pokazao na “kreč” za domaću momčad nakon igranja rukom gostujućeg igrača Burnika. Siguran realizator bio je iskusni Petar Milatović koji takve prilike ne propušta.