KUTIJA ŠIBICA: Poliklinika Milojević izbacila u ruletu sedmeraca Pimont Staklo Matić Max autodijelove

I treća četvrtfinalna utakmica 50. izdanja Kutije šibica odlučena je udarcima sa sedam metara
50. Malonogometni turnir Kutija Šibica, četvrtfinale, Poliklinika Milojević – Pimont-Staklo Matić-May Autodijelovi Luka Stanzl/PIXSELL

Nakon Krešimir Kete Bandića i Juicy Maraske, polufinale Kutije izborila je Poliklinika Milojević. Ona je nakon regularnih 1:1, udarcima sa sedam metara od natjecanja oprostila Pimont Staklo Matić Max autodijelove.

Staklari su poveli golom Luke Toša u 5. minuti, da bi deset minuta kasnije konačnih 1:1 postavio Toni Vučković. Odluka o polufinalisti pala je u trećoj seriji, u kojoj je Sokić promašio cijeli gol, dok su sa suprotne strane svi izvođači bili precizni, za prolazak Poliklinike Milojević u polufinale.

Tamo ih čeka pobjednik posljednjeg četvrtfinalnog susreta u kojem se sastaju CB Dobermann i Keraterm Centroplimont.